Case Studies - Zobacz jak pomagamy firmom osiągać sukces

Odkryj historie o tym, jak nasze rozwiązania programistyczne odmieniły biznesy naszych klientów. Zainspiruj się przykładami udanych realizacji i poznaj potencjał tkwiący w rozwiązaniach IT.
Edpro
Oprogramowanie dedykowane
B2B Bookkeeper

B2B Bookkeeper jest uzupełnieniem dla wdrożenia Microsoft Dynamics NAV. Platforma ukierunkowana jest na zarządzanie dokumentami ksiegowymi.

Energy
Przemysł
Energy

Zrealizowany projekt to zintegrowany system nadzoru nad bezpieczeństwem i infrastrukturą który zapewnia kompleksową ochronę ludzi, mienia i danych oraz gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie obiektów. System umożliwia zdalny monitoring infrastruktury technicznej, warunków środowiskowych, kontroli dostępu, systemów sygnalizacji włamania i napadu, monitoringu wizyjnego i sygnalizacji pożarowej.

eService
B2C, Produkcja (Utrzymanie ruchu)
eService

Platforma eService została stworzona w celu optymalizacji zarządzaniem urządzeniami wielofunkcyjnymi wolnostojącymi. System służy do obsługi umowów serwisowych, pozwala też administrować listą urządzeń w ramach umowy a także komponentami wchodzącymi w skład przedmiotów.

TransIT
Logistyka, Spedycja
TransIT - Oprogramowanie dla spedytorów i kierowców

Oprogramowanie TransIT zostało przygotowane jako uzupełnienie wdrożenia Microsoft Dynamics NAV. Powstały dwie oddzielne części oprogramowania, przeznaczone dla spedytorów (panel dostępny z poziomu przeglądarki internetowej) oraz dla kierowców (oprogramowanie na urządzenia mobilne na platformie Android).

Sdl
Oprogramowanie dedykowane
S&DL Computing

Platforma projektowania i realizacji konstrukcji budowlanych to narzędzie do automatyzacji obliczeń obciażeń konstrukcji oraz usystematyzowania obiegu doukmentów.

Payments
Fintech
Online payment

Zrealizowany projekt to platforma płatności leasingowych online. Dostarcza system do składania i zarzadzania wnioskami leasingowymi dla sklepów internetowych, będących partnerami firmy Leasing Plus.

« Poprzednia 1 2 3 4 Następna »
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?