Dedykowanie oprogramowanie dla gastronomi

Nasze dedykowane oprogramowanie dla gastronomii to klucz do osiągnięcia doskonałej efektywności i niezapomnianego doświadczenia klienta w Twojej restauracji lub hotelu. Nasze rozwiązania pozwalają na łatwe zarządzanie rezerwacjami, monitorowanie stanu zamówień oraz szybkie przetwarzanie zamówień. Dzięki naszemu oprogramowaniu, obsługa staje się bardziej sprawna, a klientom oferujemy możliwość dokonywania rezerwacji online i śledzenia statusu swojego zamówienia.
W pełni cyfrowa restauracja
Bez instalowania jakichkolwiek aplikacji
Aplikacja w chmurze
Oprogramowanie przyjazne środowisku
Integracja z zewnętrznymi systemami
Optymalizacja wydajności restauracji

Poznaj nasz przykładowy pakiet oprogramowania dla gastronomii


Menu QR / NFC

Piękne i nowoczesne menu restauracji online, w pełni dostosowane do Twojego lokalu.

Obsługa kelnerska na wyciągnięcie kciuka

Zapewnij lepsze doświadczenia gastronomiczne, szybciej reagując na potrzeby swoich gości.

Zamówienia do stolika

Zamawianie do stolika, do baru, do pokoju, do fotela i gdzie tylko chcesz.

Zarządzanie restauracją

Dostosuj każdy element, od wyglądu i kolorów po kategorie i harmonogram dostępności.

Dostawa jedzenia

Pozwól gościom zamawiać z dostawą, dokonując płatność online lub przy odbiorze.

Jedzenie na wynos

Numerowane zamówienia realizowane bez potrzeby identyfikacji miejsca konsumpcji.

Chciałbyś porozmawiać o oprogramowaniu HoReCa?

Obsługa kelnerska na wyciągnięcie kciuka

Obsługa kelnerska nigdy nie była tak łatwa i efektywna jak teraz. Dzięki modułowi kelnera, obsługa restauracyjna staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej - wystarczy jeden ruch, by spełnić oczekiwania gości. Nasz moduł umożliwia kelnerom błyskawiczne reagowanie na potrzeby klientów, dzięki czemu czekanie na obsługę staje się przeszłością. Każdy kelner od razu wie, kto potrzebuje jego pomocy, bez zbędnego marnowania czasu. Dodatkowo możesz kontrolować czas oczekiwania przy poszczególnych stolikach, zawsze będąc świadomym tego, kto i jak długo oczekuje na obsługę. Dzięki temu Twój lokal oferuje nie tylko pyszne dania, ale także niezapomniane doświadczenie gastronomiczne, w którym każdy detal jest dopracowany.

Horeca.WaiterService.Img.Alt
Przywołaj kelnera bez konieczności szukania go na sali - jednym kliknięciem.
Kontroluj czas oczekiwania poszczególnych stolików. Zawsze wiesz kto i jak długo czeka.
Dzięki liście powiadomień, nic nie umknie uwadze obsługi i każdy klient poczuje się zaopiekowany.
Reaguj szybciej na potrzeby klientów i optymalniej planuj pracę obsługi.

Zamówienia do stolika

Zamawianie w restauracji jeszcze nigdy nie było tak elastyczne i wygodne. Możesz zamówić potrawy do stolika, do baru, do pokoju, czy nawet do wygodnego fotela. Proces zamawiania jest prosty i w sposób naturalny uzupełnia tradycyjne doświadczenie jedzenia w restauracji. Gdy złożysz zamówienie, otrzymasz natychmiastową informację potwierdzającą. Zamówienie trafi bezpośrednio do panelu obsługi, dzięki czemu nie umknie niczego z ich zamówienia. I co dalej? Jeśli chcesz coś jeszcze dodać, np. deser, czy kolejne sok, to również nie stanowi problemu! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu otwartemu rachunkowi, Twoi goście mogą mieć cały czas dostęp do menu i swobodnie domawiać kolejne potrawy. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią zmieniać swoje zamówienia w sposób dynamiczny.

Horeca.OrderToTable.Img.Alt
Twoi goście mogą szybko zamówić ulubione potrawy lub powoli kontemplować każdą chwilę przeglądając piękne menu bez odsyłania obsługi na "jeszcze minutkę".
Bez rozczarowań dzięki szybkiej zmianie dostępności karty od razu wiadomo, które dania nie są dostępne.
Lepszy kontakt i odpowiedź na wszelkie potrzeby, dzięki możliwości szerokiego konfigurowania potraw wraz z dodatkami i komentarzami.
Alergeny i preferencje dietetyczne od razu widoczne dzięki transparentności składników. Lista alergenów i oznaczeń np. dań wegańskich czy bez glutenu ułatwi wybór.

Zarządzanie restauracją

Konfiguracja Twojej restauracji staje się łatwa jak nigdy wcześniej, dzięki naszemu prostemu i intuicyjnemu panelowi zarządzania. Dodawanie nowych potraw do menu to kwestia kilku kliknięć, a wszelkie zmiany są publikowane natychmiast - bez konieczności drukowania czy wykreślania. Menu online staje się dostępne dla wszystkich, ponieważ możesz udostępnić je poprzez przyjazny link na mediach społecznościowych lub w dowolnym miejscu, gdzie chcesz promować swój lokal. A co więcej, nasza platforma pozwala na tworzenie wielu menu online, takich jak sezonowe czy śniadaniowe, aby dostosować ofertę do różnych okoliczności. Ponadto możesz korzystać z wielojęzycznego menu online, co ułatwia obsługę różnorodnych grup klientów. Jeśli zdarzy się potrzeba natychmiastowej zmiany dostępności potraw, nie ma problemu - wszystko to możesz zrobić w naszym panelu zarządzania.

Dodawanie nowych potraw do menu nigdy nie było tak proste, a zmiany publikowane są natychmiast.
Zarządzaj wieloma kartami menu online (sezonowe, śniadaniowe)
Zarządzaj harmonogramem dostępności restauracji, menu oraz wybranych pozycji menu.
Dostosuj wygląd aplikacji oraz profil do stylu Twojej restauracji.
Horeca.RestaurantManagment.Img.Alt

Dostawa jedzenia

Aplikacje do zamawiania jedzenia z dostawą to rewolucyjne narzędzie w dzisiejszym świecie kulinarnej wygody. Jednym z najważniejszych atutów tego rodzaju aplikacji jest możliwość śledzenia zamówienia w czasie rzeczywistym. Dla wielu klientów jest to nie tylko funkcja ułatwiająca, ale także uspokajająca. Dzięki niej mogą oni śledzić status przygotowania i dostarczenia swojego posiłku, co pozwala na dokładne oszacowanie czasu oczekiwania.

Czekanie na jedzenie staje się bardziej komfortowe i przewidywalne dzięki funkcji śledzenia zamówienia w czasie rzeczywistym.
Wyeliminowało potrzebę posiadania gotówki przy odbiorze zamówienia dzięki płatności online.
Dostarczaj szybciej dzięki integracji z systemami dostawców.
Niezwykle wygodne i dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć na smartfonie.
Horeca.FoodDelivery.Img.Alt

Jedzenie na wynos

Horeca.MenuQR.Img.Alt

Nowoczesne aplikacje gastronomiczne podnoszą komfort zamawiania jedzenia na zupełnie nowy poziom. Rozwiązaniem, które docenią zwłaszcza restauracje bez obsługi kelnerskiej lub tych, które nie dostarczają zamówień do stolików, jest opcja zamówień na wynos z unikalnymi numerami. Każde zamówienie otrzymuje specjalny numer identyfikacyjny, a goście są informowani o gotowości swojego dania za pomocą powiadomienia. To rozwiązanie pozwala na skrócenie czasu oczekiwania bez konieczności identyfikacji miejsca konsumpcji.

Numerowane zamówienia realizowane bez potrzeby identyfikacji miejsca konsumpcji.
Bez kolejek i bez czekania zamawiania mogą odbywać się w dowolnym miejscu i czasie.
Możliwość wyboru między płatnością stacjonarną w momencie odbioru lub mobilną w momencie składania zamówienia.
Zapewni obsługę na najwyższym poziomie także osobą słabo widzącym, dzięki trybowi kontrastowych kolorów.

Stos technologiczny naszego oprogramowania


.NET

dotNET

Microsoft .NET jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych platform do tworzenia oprogramowania na zamówienie, szczególnie w środowiskach produkcyjnych. Jego wszechstronność, wydajność i rozbudowana struktura sprawiają, że jest to doskonały wybór do tworzenia solidnych i skalowalnych aplikacji.

aveneo.SDK

aveneo.SDK

aveneo.SDK wyróżnia się jako najlepszy modułowy zestaw SDK do tworzenia niestandardowego oprogramowania dzięki wyjątkowym funkcjom, wszechstronności i konstrukcji przyjaznej programistom. Dzięki potężnym możliwościom i szerokiej gamie modułów aveneo.SDK oferuje kompleksowe rozwiązanie do tworzenia wysoce dostosowanych i wydajnych aplikacji

React

React

ReactJS stał się wiodącym frameworkiem do programowania front-end, co czyni go doskonałym wyborem do tworzenia niestandardowego oprogramowania w środowiskach produkcyjnych. Dzięki licznym zaletom i rozległemu ekosystemowi ReactJS oferuje niezrównaną elastyczność, skalowalność i wydajność do tworzenia wysokiej jakości aplikacji front-endowych.

Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?