Case Studies - Zobacz jak pomagamy firmom osiągać sukces

Odkryj historie o tym, jak nasze rozwiązania programistyczne odmieniły biznesy naszych klientów. Zainspiruj się przykładami udanych realizacji i poznaj potencjał tkwiący w rozwiązaniach IT.
PDO
Przemysł i produkcja
Profesjonalna Drukarnia Opakowań

Zrealizowano zintegrowane oprogramowanie produkcyjne dla Puckiej Drukarni Opakowań, łączące funkcje ERP, CRM, CMMS, MES, QMS i WMS. System wspiera produkcję w duchu Przemysłu 4.0, automatyzując i optymalizując procesy, m.in. poprzez monitoring maszyn i wyrobów gotowych, precyzyjne kalkulacje kosztów i zaawansowane planowanie produkcji.

Apetitio
HoReCa
apetit.io - zamawianie do miejsca

Zrealizowany projekt to kompleksowe rozwiązanie dla lokali gastronomicznych (restauracje, foodtrucki, piekarnie, cukiernie itp.). System umożliwia m.in. zamawianie do stolika za pomocą kodów QR i tagów NFC, przywoływanie obsługi, podział rachunku, a także zamówienia na wynos i z dostawą. Dostęp do usługi odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania aplikacji.

LeasingPlus
Fintech
Leasing PLUS - platforma leasingowa

Leasing PLUS to dedykowana rozwiązanie do finansowania sprzętu IT. Platforma wyróżnia się zintegrowanym kalkulatorem leasingowym i zautomatyzowanym procesem z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, co pozwala na szybką i bezpieczną finalizację transakcji. Zrealizowany projekt stanowi kompleksowe rozwiązanie dla klientów i partnerów biznesowych, eliminując problem czasochłonnego procesu finansowania.

NetPocket
Crowdfunding
net-pocket

Platforma crowdfoundingowa, która umożliwia wspieranie ulubionych twórców treści z różnych platform, m.in. YouTube, Twitter czy Reddit. Oferuje m.in. stałe subskrypcje, doładowania i moneyback za zakupy, a także integracje z zewnętrznymi platformami i wtyczki do przeglądarek. Net-pocket stanowi doskonałe narzędzie zarówno dla twórców, którzy mogą zdobywać popularność i finansować swoje dzieła, jak i dla fanów, którzy chcą wspierać ulubionych autorów treści.

ECommerce
B2B&B2C
eCommerce platform

Zrealizowany projekt to mobilna platforma sprzedażowa zintegrowana z systemem Microsoft Dynamics NAV. Platforma umożliwia przedstawicielom handlowym dostęp do danych i składanie ofert w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia mobilnego. Platforma usprawnia procesy sprzedaży, zwiększa jej skuteczność i kreuje nowoczesny wizerunek firmy.

PlanetPlus
Fintech
Planet Plus - platforma cashback

Zrealizowany przez aveneo projekt to całkowicie nowa wersja czołowej polskiej platformy cashback. Wyróżnia się wysoką wydajnością, bezpieczeństwem transakcji, nowoczesnym designem i skalowalnością. Zastosowanie m.in. wielowątkowego przetwarzania transakcji, mikroserwisów i wielu zrównoleglonych baz danych zapewnia najlepsze w swojej klasie rozwiązanie, gotowe na nieskończoną skalę. Platforma dba również o prywatność i bezpieczeństwo użytkowników, wykorzystując m.in. szyfrowanie komunikacji, sandboxowanie modułów i zewnętrzne mechanizmy uwierzytelniające. Płynna migracja danych z poprzedniej wersji oraz integracja z tysiącami sklepów i milionami produktów sprawia, że pozostaje liderem na rynku.

1 2 3 4 Następna »
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?