apetit.io: Innowacyjne Rozwiązanie dla Branży HoReCa

Innowacyjne Rozwiązania QR/NFC, Zamawianie do Miejsca, Płatności Mobilne i Wirtualna Kasa Fiskalna dla Restauracji i Lokali Usługowych

Zamawianie do miejsca

apetit.io

(HoReCa)

apetitio dostarcza kompleksowe rozwiązanie dla restauracji, foodtrucków, piekani, cukierni, hoteli, klubów, barów, kin i teatrów umożliwiające zamawianie do miejsca za pomocą kodów QR i tagów NFC. Domawianie, przywoływanie obsługi, podział rachunku, zamówienia na wynos, zamówienia numerowane, zamówienia z dostawą, wirtualna kasa fiskalna, płatność mobilna i wirtualny terminal płatniczy i wiele więcej.

apetitio jest usługą klasy SaaS działającą w chmurze, a dostęp dla użytkowników końcowych realizowany jest z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej. Bez instalowania jakiejkolwiek aplikacji, zarówno po stronie gości jak i obsługi. Rozwiązanie zaprojektowane w całości wewnątrz naszego software house.

apetit.io
Menu QR / NFC i online
Menu QR / NFC i online

Piękne i nowoczesne menu, w pełni dostosowane do lokalu. Zawsze dostępne dla gości - podczas wizyty, jak i przed nią. Pełna personalizacja wyglądu, harmonogramowanie menu i kategorii, prosta konfiguracja i natychmiastowa zmiana dostępności potraw. Prosty i intuicyjny panel który pozwala sprawnie zarządzać całą restauracją. Dodawanie nowych potraw do menu nigdy nie było tak proste, a zmiany publikowane są natychmiast. Bez drukowania. Bez wykreślania.

Zamawianie do miejsca
Zamawianie do miejsca

Zamawianie QR z telefonów gości wprost do panelu obsługi ze wszystkimi szczegółami, by nic nie umknęło uwadze. Pełna wolność wyboru dodatków, wariantów, zestawów i życzeń specjalnych, przekazywanych w formie opcjonalnego komentarza. Wspólny, ale łatwy do podzielenia, otwarty rachunek, dzięki czemu goście mają cały czas możliwość swobodnego zamawiania do stolika, a później domawiania.

Zamówienia na wynos i z dostawą
Zamówienia na wynos i z dostawą

Zamówienia numerowane to rozwiązanie stworzone dla restauracji bez obsługi kelnerskiej i/lub bez dostarczania zamówień do stolików. Każde zamówienie otrzymuje unikalny numer, a goście otrzymują natychmiastowe powiadomienie gdy danie jest gotowe do odbioru. Zamówienia z dostawą własną dopełniają pakiet usług zamawiania dla lokali powodując, że apetitio jest kompletne i odpowiada wszystkim potrzebom.

Płatność mobilna i wirtualna kasa fiskalna
Płatność mobilna i wirtualna kasa fiskalna

Wprowadzenie wirtualnej kasy fiskalnej i cyfrowych paragonów dostarczanych wprost na urządzenia gości nie tylko zrewolucjonizuje obsługę, ale realnie wpłynie na koszt prowadzenia lokalu i brak konieczności inwestowania w fizyczne kasy fiskalne. Dlatego intensywnie pracujemy nad wdrożeniem tego mechanizmu, co w połączeniu z płatnościami online i wirtualnym terminalem płatniczym wykorzystującym czytnik NFC wbudowany w urządzeniach mobilnych przeniesie rozliczenia w całości do rozwiązania w chmurze i ograniczy liczbę urządzeń stojących na barach w restauracjach.

Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?