Potrzebuję zespołu

Możemy przygotować dedykowany zespół dla Twoich potrzeb. Ten model najlepiej sprawdza się, gdy posiadasz już swój zespół i wiedzę technologiczną. Zespół może być również przydatny, jeżeli planujesz stały rozwój swojego rozwiązania, a pierwsze wdrożenie traktujesz jak pierwszy krok milowy.

Wszystkie kompetencje na potrzeby projektowe

Zespół dedykowany

Pracujemy wyłącznie nad Twoim projektem z naszych biur. Otrzymujesz pełen dostęp do wszystkich członków zespołu i jest to dla nas standardowy scenariusz przy rozwoju projektu. To najbardziej efektywny wybór, ponieważ to na nas spoczywa obowiązek wewnętrznego doboru kompetencji do potrzeb Twojego rozwiązania. W tym wariancie okazjonalnie spotykamy się w naszym lub Twoim biurze, jeżeli zachodzi taka potrzeba dla lepszego zrozumienia Twojego środowiska. Nie musisz się martwić złożonymi procesami rekrutacji, umowami czy kontraktami. To najlepszy wybór niezależnie czy chcesz zbudować małą aplikację, czy olbrzymią i skalowalną platformę. Warto też wziąć pod uwagę, że ten sam zespół może zająć się wsparciem po wdrożeniu gotowego rozwiązania.

bicycle for the mind
Wszystkie kompetencje na pokładzie

Dostarczamy zespół zaspakajający pełen stos technologiczny, w zależności od potrzeb projektowych. Wybieramy najlepszych profesjonalistów, którzy znają się i kochają wspólnie pracować.

helicopter
Samowystarczalni

Zespół dostarczy wszystkie kompetencje potrzebne do stworzenia projektu od idei po gotowy produkt. Oznacza to, że nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej. Oczywiście możemy współpracować z zewnętrznym studiem graficznym, projektantami UI/UX czy partnerami SEO.

club jp morgan
Nieograniczony dostęp do zespołu

Otrzymujesz pełen dostęp do zespołu. Oznacza to, że cała komunikacja jest w pełni transparentna z każdym członkiem zespołu. Znając role poszczególnych członków, możesz samemu decydować kto będzie odopowiednią osobą do kontaktu tym samym przyśpieszając kontakt. Możemy oczywiście wyznaczyć pojedynczą osobę, która będzie docelowym źródłem kontaktu.

powerhouse
Wzmocnij istniejący zespół

Każdy zespół ma takie momenty, w których jego pojemność jest stanowczo za mała. Możemy rozszerzyć pojemność zespołu na zawołanie już od następnej iteracji. Możemy dynamicznie alokować zasobowy w zależności od potrzeb.

Nasi programiści w Twoim zespole

Układ hybrydowy

Pracujemy tak blisko jak tylko się da z Twoim zespołem, w pełni uczestnicząc w Twoim procesie. To najlepszy wybór dla chcących podnieść kompetencje lub pojemność zespołu, pozwalający ominąć skomplikowane i długoterminowe procesy rekrutacji. Dodatkowym zyskiem jest nasze know-how i doświadczenie. Łączenie zespołów ma wiele innych zalet - to najlepsza droga do podnoszenia jakości, wydajności i doświadczenia w każdym projekcie.

Albert Einstein
Dodaj nowe kompetencje do swojego zespołu

Czasami trzeba stworzyć moduł w odrębnej technologii, w której nie ma się doświadczenia lub programistów. Dostarczamy wtedy pełną wiedzę naszego zespołu i znajomość technologii w których pracujemy żeby ułatwić to zadanie.

Lena Grove
Dostępny na zawołanie

Najlepszą cechą tego modelu jest nasza elastyczność. Jesteśmy zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz.

Spełnienie Twoich potrzeb w Twojej firmie

Zespół tylko dla Ciebie z możliwością relokacji

Możemy zbudować pełen zespół, który odpowie na Twoje potrzeby. To rozwiązanie świetne dla firm, które potrzebują ciągłego rozwoju swojego oprogramowania i nie mogą skorzystać z zewnętrznych zespołów czy outsourcingu. Nasze działanie będzie można przyrównać do firm HR-owych z tą różnicą, że mamy znacznie więcej kontaktów i dużo większą wiedzę technologiczną, więc na bardzo wstępnym etapie jesteśmy w stanie zaangażować wyłącznie profesjonalistów. Ten proces co prawda może potrwać chwilę, ale mamy już kilka zespołów stworzonych w tym modelu pracujących do dziś.

Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?