CRM - Klucz do skutecznego zarządzania relacjami biznesowymi

Tworzenie i zarządzanie ofertami dla klientów

W jaki sposób zoptymalizować przepływ informacji o kontrahentach?

flying car-plain

W efektywnym zarządzaniu relacjami z klientami (CRM) kluczowym elementem jest sprawny przepływ informacji o kontrahentach. Proces od produkcji do dostarczenia gotowego produktu do klienta może być złożony, a utrzymanie spójności i jakości danych klientów jest niezwykle istotne. Co więcej, nasz system CRM posiada zaawansowany moduł ofertowania klientów, który pozwala na szybkie i precyzyjne przygotowywanie ofert handlowych. W ramach tego modułu dostępny jest również kalkulator ceny zamówienia, który pomaga w określeniu kosztów i ustaleniu atrakcyjnej oferty dla klienta. Dzięki temu możemy nie tylko usprawnić przepływ informacji o kontrahentach, ale także efektywnie zarządzać procesem ofertowania i dostarczać klientom konkurencyjne propozycje handlowe. W rezultacie nasz moduł CRM nie tylko usprawnia obsługę klienta, ale także przyczynia się do zwiększenia efektywności działania firmy.

Co oferuje nasze narzedzie CRM?


Nasze narzędzie CRM pozwala na monitorowanie danych klientów, włączając w to pełną historię interakcji z nimi. Nasz system CRM znacznie ułatwia odnajdywanie przyczyn problemów obsługi klienta, dzięki czemu można szybko reagować na ewentualne reklamacje lub niezadowolenie klientów. To narzędzie pozwala na efektywne zarządzanie danymi klientów, dostosowywanie oferty do ich potrzeb oraz budowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji z klientami.

Dostosowanie CRM do twojego przedsiębiorstwa

Tworząc nasze oprogramowanie CRM, kładziemy nacisk na dostosowanie do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Nasz system CRM jest projektowany tak, aby odzwierciedlać specyficzne procesy zachodzące w Twojej firmie i usprawniać zarządzanie danymi klientów oraz relacjami biznesowymi. Nasze podejście jest elastyczne, co oznacza, że jesteśmy gotowi dostosować nasz system CRM do unikalnych wyzwań, jakie stawiają przed nami różne projekty. Możemy rozbudować moduł CRM o nowe funkcje, dostosować istniejące rozwiązania lub nawet opracować specjalnie dla Ciebie unikalne rozwiązanie, które sprosta Twoim konkretnym potrzebom i wymaganiom. Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowego narzędzia do zarządzania klientami, które działa dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Production.WMS.Img.Alt

Co zyskujesz posiadając aveneo CRM?

Implementując nasz system CRM otrzymujesz kompleksowe narzędzie do zarządzania relacjami z klientami. To narzędzie gromadzi pełne informacje o klientach oraz historię interakcji, co pozwala na identyfikację źródeł potencjalnych problemów w obszarze obsługi klienta. Dzięki temu możesz skutecznie eliminować błędy w komunikacji, co prowadzi do poprawy jakości obsługi klienta w Twojej firmie. Nasz system CRM pomaga dostosować ofertę do potrzeb klientów, reagować na zapytania i reklamacje oraz budować trwałe relacje z klientami

System CRM minimalizuje błędy i usprawnia obsługę, podnosząc jakość obsługi klienta i zwiększając efektywność działań marketingowych.
Dzięki systemowi CRM dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klientów, co wzmacnia relacje i przyczynia się do lojalności klientów.
Budowanie trwałych relacji z klientami to klucz do zwiększenia lojalności i zaufania, co przekłada się na stabilny wzrost sprzedaży.
System CRM poprawia jakość obsługi klienta, co przekłada się na wyższą satysfakcję klientów i wzmocnienie reputacji firmy.
Porozmawiajmy o możliwości wdrożenia CRM w twoim przedsiębiorstwie

Pozostałe moduły oprogramowania produkcyjnego


aveneo logo
  • Czy znając wyłącznie potrzebę lub problem do zaadresowania przez oprogramowanie, jesteście w stanie pomóc?

    Naszym nadrzędnym celem jest nie tyle dostarczanie oprogramowania, co realne adresowanie potrzeb i rozwiązywanie problemów naszych klientów. Zanim zaczniemy wspólnie tworzyć wizję funkcjonalności oprogramowania przeprowadzimy głęboką analizę, którą ujawnimy potrzeby. Następnie ułożymy je według priorytetów na podstawie wartości biznesowych. Będziemy również szukali ścieżek do optymalizacji działania Twoich procesów biznesowych, nie tylko z perspektywy samego oprogramowania.

  • Obawiam się problemów przy tworzeniu oprogramowania wynikających z mojego braku merytorycznej wiedzy o tym procesie. Czy słusznie?

    Kluczową wartością we współpracy z klientami nieposiadającymi wiedzy technologicznej jest dla nas przybliżenie ich do technologii tak bardzo, jak to tylko możliwe. Dlatego poświęcamy dużo czasu i uwagi starannemu tłumaczeniu każdego etapu procesu powstawania oprogramowania. Służymy również doradztwem tak, aby podejmowane decyzje projektowe były w pełni świadome i podejmowane na podstawie zrozumiałych wartości.

  • Nie wiem jak zarządzać budżetem na stworzenie oprogramowania. Co robić?

    Wielu klientów boi się ujawnienia budżetu na wczesnej fazie projektu sądząc, że wpłynie to negatywnie na wycenę projektu. To najczęstszy błąd i przyczyna frustracji w procesie tworzenia oprogramowania. Realne zdefiniowanie budżetu pozwala spojrzeć na potrzeby funkcjonalne z wielu perspektyw. Posiadając świadomość ograniczonego budżetu możemy szukać rozwiązań bardziej ekonomicznych, które być może nie będą w pełni satysfakcjonujące, ale na tym etapie zaadresują potrzeby i będą wystarczające. Wraz ze wzrostem wartości biznesowej całego przedsięwzięcia obszary te mogą zostać rozwinięte, jednak nie musi się to wydarzyć od razu. Istnieje kilka sprawdzonych rozwiązań pozwalających na kontrolowany sposób zarządzania budżetem - przedstawimy je i pomożemy w tym zadaniu jak tylko się poznamy.

  • Czy rozwój oprogramowania w metodologii zwinnej nie spowoduje opóźnień, rozmycia się celów i zwiększenia kosztów?

    To jedna z najczęstszych obaw, jaka pojawia się na wczesnym etapie rozmów o realizacji nowego projektu. W skrócie: nie. Zwinne podejście do projektu nie wyklucza postawienia sobie jasnych celów i punktów na osi czasu, które mają zostać osiągnięte. Natomiast częste i małe iteracje projektowe pozwalają szybciej otrzymać pożądane funkcjonalności przy zmniejszonym budżecie. Połączenie lean developmentu z ciągłą walidacją wymagań i założeń idealnie weryfikuje wcześniejszą analizę potrzeb. De facto analiza postępuje wraz z rozwojem projektu i w sposób naturalny optymalizuje jego zakres ograniczając zbędne kroki.

  • Skąd mam wiedzieć, czy podołacie technologicznie pracując nad moim projektem?

    Jeżeli nasze portfolio nie jest wystarczającym argumentem chętnie przeprowadzimy prezentację możliwości technologicznych i porozmawiamy o wyzwaniach, które napotkaliśmy przez lata pracy nad innymi projektami i sposobu, w jaki znaleźliśmy rozwiązania problemów, które pozornie były nierozwiązywalne.

  • Jak powinna wyglądać nasza komunikacja w trakcie trwania projektu?

    W komunikacji z klientami stawiamy przede wszystkim na szczerość, otwartość i transparentność. Pozwala to uniknąć niedopowiedzeń przy jednoczesnym budowaniu trwałego, obustronnego zaufania.

  • W jaki sposób możemy zarządzać harmonogramem projektu, aby nie rozciągał się w czasie?

    Na każdy projekt patrzymy w dwóch skalach - mikro i makro. W skali makro określamy kamienie milowe dotyczące modułów i obszarów funkcjonalnych, które chcemy osiągnąć w konkretnej kolejności i punktach na osi czasu projektu. W skali mikro zarządzamy zadaniami w iteracjach nie dłuższych niż 2 tygodnie, przez co w pełni panujemy nad etapem realizacji i możemy dynamicznie reagować, na pojawiające się zagrożenia przez np. zwiększenie wewnętrznego zasobu.

  • Co, jeżeli moi użytkownicy nie będą chcieli korzystać ze stworzonego wspólnie oprogramowania, lub będą robili to niezgodnie z założeniami?

    Wdrożenie nie jest ostatnim etapem cyklu rozwoju oprogramowania w aveneo. Pomagamy w szkoleniach i treningach użytkowników. Jesteśmy do tego najlepszym partnerem, ponieważ znamy wszystkie założenia projektowe i pełną mechanikę dostarczonego rozwiązania. Da to gwarancję satysfakcji i zrozumienia rozwiązania, a przy okazji pozwoli zebrać wnioski od użytkowników dotyczące potencjalnych optymalizacji i nowych funkcjonalności.

  • W jaki sposób pogodzić wiele różnych ról użytkowników oprogramowania, aby nie powstawały wewnętrzne sprzeczności?

    W przypadku dużych projektów trudno jest zebrać wszystkich interesariuszy na każdym spotkaniu. Pojawiające się oczekiwania różnych działów, które wzajemnie się wykluczają, są rzeczą zupełnie naturalną. Naszą rolą jest zebrać wszystkie potrzeby i zaprojektować takie rozwiązanie, które uwzględni wszystkie procesy biznesowe, a te stojące w wzajemnej opozycji pogodzi w spójną i logiczną całość.

  • Mam poważne obawy, czy projekt ostatecznie się powiedzie. Jak sobie z tym radzić?

    To zupełnie normalne! Każda inwestycja niesie pewne ryzyko. W zależności od źródła obaw należy wdrożyć dodatkowy poziom zabezpieczeń. Z naszej strony postaramy się znaleźć takie narzędzia, które pozwolą pozbyć się stresu i zagwarantują sukces projektu. Przykładowo jeżeli obawy dotyczą zakresu funkcjonalnego sugerujemy wskazanie najbardziej wartościowych funkcjonalności i zbudowanie małego wycinka oprogramowania, a następnie walidację założeń i sprawdzenie w realnym środowisku, czy rozwiązanie jest satysfakcjonujące.