Umowa poufności

Szanujemy Twoją prywatność, ochronę praw autorskich oraz dane, którymi możesz chcieć się z nami podzielić. Dlatego możemy podpisać umowę poufności (ang. non-disclosure agreement) jeszcze przed przesłaniem briefu i przed pierwszym spotkaniem.

Brief projektu

Nie przywiązuj szczególnej wagi do formy - precyzyjne wymagania określimy wspólnie. Dzięki briefom jesteśmy w stanie lepiej przygotować się do pierwszego spotkania na które zaprosimy osoby, dzięki których doświadczeniu najlepiej zrozumiemy Twoje potrzeby. Jeżeli Twój projekt dotyczy całej organizacji może to być schemat ukazujący poszczególne działy, relacje między nimi i przepływ informacji.

Wycena

Precyzyjna wycena jest złożonym i wieloetapowym procesem. Aby przygotować ją rzetelnie, musimy w toku prac projektowych wykonać szczegółową analizę. Model realizacji projektu, gdzie budżet zostaje ustalony przed rozpoczęciem projektu (ang. fixed-price) nazywamy kaskadowym (ang. waterfall).

Dla projektów o dużej złożoności i szerokim spektrum funkcjonalnym dużo lepiej sprawdza się podejście zwinne (ang. agile). Przed rozpoczęciem współpracy wyłącznie szacujemy koszty, a dzięki pełnej transparentności podczas realizacji projektu łatwo jest kontrolować budżet poszczególnych obszarów. Rozliczenia następują na podstawie realnie zużytego zasobu (ang. time&material), nie ma również potrzeby realizowania obszernej analizy na początku projektu.

Porozmawijamy o Twoim projekcie!

Dołączając zarys projektu pamiętaj, że im więcej szczegółów otrzymamy tym lepiej będziemy mogli przygotować się do warsztatów projektowych i zaadresować Twoje potrzeby.
Brief projektu
Budżet
Dziękujemy za kontakt. Odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe. Coś poszło nie tak, spróbuj proszę ponownie lub napisz na aveneo@aveneo.pl!

© aveneo 2023