Umowa poufności

Szanujemy Twoją prywatność, ochronę praw autorskich oraz dane, którymi możesz chcieć się z nami podzielić. Dlatego możemy podpisać umowę poufności (ang. non-disclosure agreement) jeszcze przed przesłaniem briefu i przed pierwszym spotkaniem.

Brief projektu

Nie przywiązuj szczególnej wagi do formy - precyzyjne wymagania określimy wspólnie. Dzięki briefom jesteśmy w stanie lepiej przygotować się do pierwszego spotkania na które zaprosimy osoby, dzięki których doświadczeniu najlepiej zrozumiemy Twoje potrzeby. Jeżeli Twój projekt dotyczy całej organizacji może to być schemat ukazujący poszczególne działy, relacje między nimi i przepływ informacji.

Warto wiedzieć

Zapoznaj się z naszą pełną ofertę. Sprawdź, jak wygląda nasz proces powstawania oprogramowania, dowiedz się więcej o naszych kluczowych wartościach którymi się kierujemy i o naszym stosie technologicznym. Zobacz, jak wygląda komunikacja i współpraca.

Adres korespondencyjny

aveneo
Dmowskiego 124/2
60-124 Poznań
Polska

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Po otrzymaniu Twojej wiadomości przeważnie w ciągu 24 godzin skontaktujemy się, w celu umówienia pierwszego spotkania. Jest ono niezobowiązujące, nie generuje też żadnych kosztów po Twojej stronie, a może wiele wnieść w Twojej perspektywie patrzenia na projekt. Pamiętaj proszę, że dzięki dołączeniu zarysu projektu lub innych materiałów będziemy mogli lepiej się do niego przygotować.
Załączniki
Sending...
Dziękujemy za kontakt. Odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe. Coś poszło nie tak, spróbuj proszę ponownie lub napisz na aveneo@aveneo.pl!

© aveneo 2024