Przekształcamy najbardziej wyrafinowane procesy biznesowe w ergonomiczne i niezawodne rozwiązania IT.

Przejrzystość

Zapraszamy naszych klientów do procesu, który jest całkowicie transparentny.

 • Nieograniczony dostęp do narzędzi, których używa zespół.
 • Prosty, przejrzysty i zrozumiały proces developmentu.
 • Dedykowane kanały komunikacyjne.
 • Ciągły dostęp do raportów i pełna przejrzystość zaangażowania zasobów.

Zaufanie

Sukces naszego rozwiązania jest elementem sukcesu biznesu naszych klientów.

 • 30-dniowy okres próbny, w którym możesz rozwiązać umowę bez podania przyczyny.
 • Proof of concept realizowany przez nasz zespół, aby pokazać jakość naszych rozwiązań.
 • Pełne zaangażowanie klienta w proces w postaci regularnych spotkań.
 • Umowy wsparcia i utrzymaniowe z bardzo krótkimi czasami reakcji.

Bezpieczeństwo

Wdrożenie projektu to nie koniec, a początek naszej długoterminowej współpracy.

 • Umowa poufności jako naturalny krok "0" każdej współpracy.
 • Wewnętrza polityka bezpieczeństwa i prywatności chroni dane i procesy naszych klientów.
 • Przeniesienie na klientów własności kodu, który powstaje na ich potrzeby.
 • Regularne i bezpieczne backupy wszystkich krytycznych elementów naszego procesu.

Jakość

Niezależnie czy budujemy prototyp, MVP czy pełne rozwiązanie zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty środowiska i biznesu naszych klientów.

 • Rygorystyczne standardy zapewniające jakość kodu i rozwiązania.
 • Zaawansowany proces pracy z kodem z wieloetapowymi code review i QA.
 • Metodologia zwinna jako podstawa organizacji wewnętrznej.
 • Szybkie dostosowanie do zmian projektowych.
aveneo software house

Obszary naszych rozwiązań


Fintech

Platforma kredytowa ze zautomatyzowanym systemem decyzyjnym. Płatności online, obsługa wniosków i umów. Platforma cashback z głęboką integracją z sieciami afiliacyjnymi.

Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania, w których przepływy pracy jest nieszablonowy. Narzędzia, które nie znajdują odzwierciedlenia w klasycznych systemach IT. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

B2B & B2C

Rozwiązania biznesowe przeznaczone dla Internetu i intranetu. Elektroniczny handel, wspomaganie procesów biznesowych, obsługa partnerów. Obsługa zadłużeń, przepływu dokumentów, rozliczeń i fakturowania.

Przemysł & IoT

Rozwiązania wspomagające proces produkcyjny i post produkcyjny. Prom kosmiczny, śmietnik czy pralka, nasze rozwiązania pozwalają przetwarzać gromadzone dane, tworzyć sieci neuronowe i zwiększać inteligencję maszyn, a także nimi zarządzać.

Cloud

Dzięki obliczeniom w chmurze i wielowęzłowym przetwarzaniu danych krytyczne elementy naszych rozwiązań mogą rozwinąć skrzydła. Stają się wysokowydajne i wysokodostępne zarazem, a sztuczna inteligencja oparta o uczenie maszynowe wystrzeliwuje je w przestworza.

Video

Rozwiązania klasy OTT na potrzeby usług VOD z rejestratorami PVR w chmurze. Strumieniowanie wideo bez opóźnień w rozdzielczości 4K na potrzeby zarówno VOD jak i CCTV dostępne wewnątrz przeglądarki internetowej. Sztuczna inteligencja wykrywająca obiekty oraz ruch w monitorowanych obszarach.

Modele współpracy


flying car-plain
Chcę zrealizować projekt

Niezależnie czy masz wyłącznie zarys projektu, czy pełną dokumentację możemy przekształcić go w rozwiązanie, które odniesie oczekiwany cel. Możemy pracować wspólnie w metodologii zwinnej, albo przygotować pełną analizę i dostarczyć gotowe rozwiązanie.

Dowiedz się więcej
workers
Potrzebuję zespołu

Możemy przygotować dedykowany zespół dla Twoich potrzeb. Ten model najlepiej sprawdza się, gdy posiadasz już swój zespół i wiedzę technologiczną. Zespół może być również przydatny, jeżeli planujesz stały rozwój swojego rozwiązania, a pierwsze wdrożenie traktujesz jak pierwszy krok milowy.

Dowiedz się więcej
factory
Potrzebuję wsparcia

Możemy również pomóc zweryfikować nowe pomysły lub utrzymać istniejące rozwiązanie. Przygotowujemy audyty, udzielamy wsparcia, rozwijamy istniejące rozwiązania albo po prostu konsultujemy. Dajemy dostęp do wiedzy, która wesprze Twój biznes.

Dowiedz się więcej

Kroki


01.

Zrozumienie
Analiza
Wymagania

W pierwszym kroku musimy zebrać wszystkie wymagania od naszego klienta. Podczas tego procesu pracujemy ze sobą tak blisko, jak to możliwe. Próbujemy nie tylko zrozumieć jak działa biznes naszego klienta obecnie, ale również znaleźć możliwości jego rozwinięcia i usprawnienia, aby przenieść go na zupełnie nowy poziom.

Analiza

Stworzenie szczegółowej dokumentacji projektu wymaga prac analitycznych. Podczas tego procesu nie tylko klarujemy pomysł, ale również szczegółowo przyglądamy się wymaganiom, sytuacji i całemu środowisku, gdzie nasze rozwiązanie zostanie wdrożone. Musimy zrozumieć dane, procesy nieobecne w rozwiązaniach IT, ludzi, integracje z systemami zewnętrznymi. Całość musi zostać udokumentowana na potrzeby dalszego rozwoju.

Dokumentacja

Wynikiem analizy jest dokumentacja zawierająca wszystkie wymagania, specyfikację funkcjonalną, zarys harmonogramu realizacji. Pozwala nam to również oszacować koszty poszczególnych etapów i funkcjonalności.

02.

Projekt
Architektura
Procesy biznesowe

W pierwszym kroku określamy wszystkie przepływy biznesowe zachodzące wewnątrz nowego rozwiązania, oraz wybieramy odpowiednie dla nich narzędzia aby były spójne i stabilne.

Architektura

Mając pełny obraz procesów biznesowych zachodzących wewnątrz rozwiązania możemy podjąć decyzje architektoniczne. Zawsze wybieramy wyłącznie rozwiązania, które są skalowalne i ekonomicznie uzasadnione zarazem. Decyzje podjęte podczas tego etapu będą skutkowały w prostocie dalszego rozwoju rozwiązania i jego utrzymania.

Makiety

Tworzenie zarysu interfejsu użytkownika w postaci makiet ramkowych umożliwia upewnienie się, że wszystkie procesy biznesowe zostały zaprojektowane w sposób poprawny i ergonomiczny, względem wymagań. Utworzone na ich podstawie makiety pozwalają natomiast pokazać klientowi zarys gotowego rozwiązania, bez fizycznego tworzenia go. To doskonała okazja, żeby zweryfikować każdy jego aspekt przed implementacją.

03.

Dostarczenie rozwiązania
Wdrożenie to zawsze wielki dzień. Nie ma znaczenia, czy migrujemy dane z istniejącego rozwiązania czy wdrażamy zupełnie nowe. Zawsze niecierpliwie odliczamy dni, trzymamy kciuki i chłodzimy w lodówce champagne-a. A tak naprawdę to automatyzujemy ten proces tak, że zarówno wdrożenie całego rozwiązania jak i małych zmian zawsze jest niewidzialne i płynne.
Implementacja

Podczas implementacji klienci zawsze otrzymują dostęp do specjalnej platformy, w której na bieżąco mogą śledzić postępy prac i testować aktualną wersję rozwiązania.

Testy

Testowanie jest dla nas równie istotne co proces implementacji. Do testów używamy między innymi scenariuszy utworzonych podczas procesu analitycznego. To na ich podstawie weryfikujemy nie tylko poprawność rozwiązania, ale spełnienie wszystkich wymagań.

Wdrożenie

Wdrożenie to zawsze wielki dzień. Nie ma znaczenia, czy migrujemy dane z istniejącego rozwiązania czy wdrażamy zupełnie nowe. Zawsze niecierpliwie odliczamy dni, trzymamy kciuki i chłodzimy w lodówce champagne-a. A tak naprawdę to automatyzujemy ten proces tak, że zarówno wdrożenie całego rozwiązania jak i małych zmian zawsze jest niewidzialne i płynne.

Jak pracujemy

Przez lata wypracowaliśmy własną ścieżkę współpracy z naszymi klientami tak, aby cały proces pozostał transparentny, czysty i zrozumiały dla obu stron.

Case study


Jesteś gotowy, żeby wycenić swój projekt?
Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana. Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie!