aveneo to Software House z Poznania dostarczający najlepsze oprogramowanie dedykowane. Działamy w wielu obszarach i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dzięki bliskości lokalizacji możemy pozostawać z naszymi klientami w stałym kontakcie i regularnie spotykać się.

We Aveneo szrajbujemy soft na zamówienie. Nasza misja to za bejmy wypełniać lukę między tym, co bambery potrzebują, a tym, czego nie idzie kupić. Na każdy problem znajdujemy knyf i nie chodzimy przy tym na szagę. Z naszym softem nie ma poruty, a nasi klienci mogą garować spokojnie.
aveneo-software-house-poznan

aveneo

Software House Poznań

Poszukujesz oprogramowania idealnie dopasowanego do specyfiki Twojej firmy, które usprawni kluczowe procesy biznesowe? Wybierz dedykowane rozwiązania tworzone przez aveneo - doświadczony Poznań Software House, który dzięki bliskości Twojego biznesu może ściśle współpracować z Twoją firmą, co przekłada się na efektywność i lepsze dostosowanie rozwiązań do Twoich potrzeb. Z aveneo zyskasz nie tylko funkcjonalne oprogramowanie, ale także pewność bezpieczeństwa i pełną kontrolę nad swoimi danymi.

Mocną stroną aveneo jest zespół doświadczonych ekspertów, którzy z pasją i zaangażowaniem towarzyszą Ci na każdym etapie - od dogłębnej analizy Twoich potrzeb, przez doradztwo i optymalizację, aż po ostateczne wdrożenie dedykowanego oprogramowania. Tworzymy rozwiązania, które nie tylko usprawniają codzienne procesy biznesowe, ale również stają się integralnym elementem DNA Twojej firmy.

Zaufaj aveneo - poznańskiej firmie programistycznej, która tworzy dedykowane oprogramowanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Analizujemy i doradzamy

Zanim rozpoczniemy jakikolwiek projekt poszukujemy najlepszego możliwego rozwiązania, analizując potrzeby i możliwości. Doradzamy i wskazujemy możliwe rozwiązania dopasowując je do oczekiwań naszych klientów. Zdarza się, że w toku analizy znajdujemy lepsze i bardziej ekonomiczne rozwiązania, niż rozwój własnego oprogramowania. I otwarcie o tym mówimy.

Tworzymy oprogramowanie

Tworzymy najwyższej klasy oprogramowanie stawiając na pierwszym miejscu dostępność, skalowalność i bezpieczeństwo. Choć wszystkie rozwiązania różnią się od siebie, z każdego projektu staramy się wyciągać wspólny mianownik z innymi, aby każdorazowo nie odkrywać koła na nowo. Dzięki temu podejściu wypracowaliśmy własne SDK, które pozwala skupić się na tym co, a nie jak robimy.

Wdrażamy i utrzymujemy

Sukcesem naszych projektów nie jest samo dostarczenie oprogramowania, ale przede wszystkim długofalowe korzyści biznesowe, jakie przynosi naszym klientom. Zapewniamy nieograniczoną poprawność działania naszego oprogramowania.

Oprogramowanie-dedykowane Oprogramowanie-dedykowane
aveneo butterfly mark

Oprogramowanie dedykowane

Codziennie tworzymy dedykowane oprogramowanie używające mikroserwisów, algorytmów uczenia maszynowego, rozwiązań w chmurze, aplikacji desktopowych czy IoT dla urządzeń. Analizujemy, doradzamy, optymalizujemy, szukamy najlepszych ścieżek, do stworzenia dedykowanego oprogramowania dopasowanego do DNA działalności naszych klientów.

Tworzenie oprogramowania dedykowanego

Aplikacje internetowe

Tworzymy rozwiązania webowe, usługi i aplikacje w modelu SAS. Nowoczesny i responsywny interfejs użytkownika do użytku na wszystkich urządzeniach ze wspaniałym user experience. SPA dla jeszcze lepszych doświadczeń Twoich klientów.

Aplikacje mobilne

Ten sam kod używamy do budowania natywnych aplikacji mobilnych dla iOS i Android oraz dla Windows, macOS i Linux. Alternatywnie dostarczamy ekonomiczniejsze i nowocześniejsze rozwiązanie w formie aplikacji PWA.

Rozwiązania chmurowe

Dzięki obliczeniom w chmurze i wielowęzłowym przetwarzaniu danych krytyczne elementy naszych rozwiązań mogą rozwinąć skrzydła. Stają się wysokowydajne i wysokodostępne zarazem, a sztuczna inteligencja oparta o uczenie maszynowe wystrzeliwuje je w przestworza.

Gotowy blubrać o naszym knyfie na Twój projekt?

Poznańskie wartości naszego Software House


Przejrzystość

Zapraszamy naszych klientów do procesu, który jest całkowicie transparentny.

 • Nieograniczony dostęp do narzędzi, których używa zespół.
 • Prosty, przejrzysty i zrozumiały proces developmentu.
 • Dedykowane kanały komunikacyjne.
 • Ciągły dostęp do raportów i pełna przejrzystość zaangażowania zasobów.

Zaufanie

Sukces naszego rozwiązania jest elementem sukcesu biznesu naszych klientów.

 • Okres próbny, w którym dostarczymy pokaz naszego procesu.
 • Proof of concept realizowany przez nasz zespół, aby pokazać jakość naszych rozwiązań.
 • Pełne zaangażowanie klienta w proces w postaci regularnych spotkań.
 • Umowy wsparcia i utrzymaniowe z bardzo krótkimi czasami reakcji.

Bezpieczeństwo

Wdrożenie projektu to nie koniec, a początek naszej długoterminowej współpracy.

 • Umowa poufności jako naturalny krok "0" każdej współpracy.
 • Wewnętrza polityka bezpieczeństwa i prywatności chroni dane i procesy naszych klientów.
 • Przeniesienie na klientów własności kodu, który powstaje na ich potrzeby.
 • Regularne i bezpieczne backupy wszystkich krytycznych elementów naszego procesu.

Jakość

Niezależnie czy budujemy prototyp, MVP czy pełne rozwiązanie zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty środowiska i biznesu naszych klientów.

 • Rygorystyczne standardy zapewniające jakość kodu i rozwiązania.
 • Zaawansowany proces pracy z kodem z wieloetapowymi code review i QA.
 • Metodologia zwinna jako podstawa organizacji wewnętrznej.
 • Szybkie dostosowanie do zmian projektowych.
aveneo software house

aveneo to...


Prosty i zrozumiały proces

Dbamy o to, aby proces był prosty, czytelny i zrozumiały na każdym etapie. Pomagamy podejmować decyzje poparte wiedzą i doświadczeniem.

Pełna transparentność i bezpieczeństwo

Nasz proces jest w pełni transparentny dla naszych klientów - zespół pracuje z klientami korzystając z tych samych narzędzi, bez żadnych ograniczeń.

Kod źródłowy i autorskie prawa majątkowe

Nasi klienci otrzymują kod źródłowy i autorskie prawa majątkowe, co zwiększa bezpieczeństwo projektowe i daje poczucie maksymalnego zaufania.

Rozwiązanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane to bezkompromisowa funkcjonalność dopasowana do DNA naszych klientów, nieograniczone integracje i adekwatność kosztów do potrzeb.

Microsoft .NET & ReactJS

Homogeniczny stos technologiczny oparty o korporacyjne rozwiązanie firmy Microsoft, to gwarancja niezawodnego rozwiązania.

aveneo.SDK

Nasze SDK to zbiór rozwiązań i komponentów, które są dziedzictwem naszego doświadczenia. Dzięki temu skupiamy się na procesach biznesowych, a nie odkrywaniu koła na nowo.

Gotowy blubrać o naszym knyfie na Twój projekt?

Nasi klienci mówią o nas


Case study


Gotowy blubrać o naszym knyfie na Twój projekt?