Case Studies - Zobacz jak pomagamy firmom osiągać sukces

Odkryj historie o tym, jak nasze rozwiązania programistyczne odmieniły biznesy naszych klientów. Zainspiruj się przykładami udanych realizacji i poznaj potencjał tkwiący w rozwiązaniach IT.
Babyspot
Oprogramowanie dedykowane
Babyspot - mapy

Zrealizowany projekt to platforma mapowa dedykowana rodzicom i opiekunom. Ułatwia spędzanie kreatywnego czasu z dziećmi, oferując wyszukiwarkę interesujących obiektów, prywatny profil z preferencjami i szczegółowe opisy miejsc na mapie. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika oparty na Google Maps sprawia, że babyspot jest łatwy w obsłudze i pozwala na szybkie znalezienie idealnego miejsca na wspólny czas z pociechą.

Bine
Przemysł& IoT
Bine

Zrealizowany projekt to inteligentne urządzenie IoT, które automatycznie sortuje i kompresuje odpady. Bin-e wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania odpadów, a także przetwarza dane w chmurze, zapewniając wygodne i łatwe zarządzanie odpadami. Przetwarzanie danych w chmurze pozwala na profilowanie sieci neuronowych pod konkretne urządzenia, co z kolei zwiększa ich skuteczność. Codziennie tysiące zdjęć wraz z metadanymi są przesyłane do chmury, co zasila próbki do uczenia nowych wersji sieci.

Goldeneye
Fintech
Goldeneye - rozwiązanie finansowe

Zrealizowany projekt to kompleksowa platforma finansowa dedykowana firmom zajmującym się finansowaniem. Oferuje m.in. proste i przejrzyste wnioski o finansowanie, automatyczne fakturowanie, skuteczne odzyskiwanie długów i zaawansowane narzędzia analityczne. Goldeneye wyróżnia się intuicyjnym interfejsem użytkownika, który usprawnia procesy biznesowe i zapewnia komfortową pracę nawet podczas wielu godzin użytkowania. Platforma została już wdrożona w kilku firmach, kolejne wdrożenia są w fazie negocjacji.

Audiobooks
Edukacja i szkolenia
Audiobooks

Zrealizowany projekt to platforma do nagrywania i dystrybucji własnych audiobooków. Rozwiązanie dostarcza użytkownikom bogaty wybór treści szkoleniowych i możliwość ich zakupu w dowolnym miejscu i czasie. Rozwiązanie zostało zrealizowane zarówno w formie serwisu internetowego jak i w postaci plikacji mobilnych na wszystkie dostępne platformy (Windows Phone, Andoroid i iOS).

Das
Elektroniczny system obiegu dokumentów
DAS

Zrealizowany projekt to system akceptacji dokumentów zapewniający pełną kontrolę nad przepływem i zatwierdzaniem. System umożliwia tworzenie ścieżki akceptacji dla każdego rodzaju dokumentu, definiując etapy i osoby odpowiedzialne. Pozwala określić grupy użytkowników, którzy mogą lub muszą zaakceptować dokument. System monitoruje zasoby firmowe i automatycznie dodaje do bazy nowe dokumenty.

Dragonfly
Oprogramowanie dedykowane
aveneo Dragonfly

Zrealizowany projekt to system zarządzania modułami przygotowany do usprawnienia rozwoju aplikacji bazujących na architekturze MVC w ASP.NET. System zawiera podstawowy moduł zarządzania treścią (CMS) z podziałem na kategorie i wersje językowe. Dostępna jest również kompletna autoryzacja użytkowników wraz z możliwością pracy w wybranym kontekście firmy, oddziału lub innego elementu.

« Poprzednia 1 2 3 4 Następna »
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?