aveneo Dragonfly: Rewolucja w zarządzaniu modułami – studium przypadku

Jak System Zarządzania Modułami Dragonfly od aveneo Zrewolucjonizował Projektowanie i Implementację Funkcjonalności na Stronach Internetowych, Zapewniając Elastyczność i Wydajność.

System zarządzania modułami

aveneo Dragonfly

(dedykowane)

Podstawową cechą jest możliwość zfragmentaryzowania funkcjonalności rozwijanych na stronie, co pozwala nie tylko uniezależnić rozwijane moduły, ale również projektować je równolegle przez różne grupy developerów. Finalny produkt (wdrożone rozwiązanie bazujące na Dragonfly) pozwala w pełni przemieszczać zainstalowane moduły pomiędzy definiowalnymi przestrzeniami na stronie, dopasowywać indywidualny układ każdej strony a także swobodnie przekazywać dane między modułami i korzystać z wzajemnie dostępnych funkcjonalności i zdarzeń.

Kontenery użytkowników pozwalają przechowywać krytyczne obliczeniowo dane ściśle związane z sesją po stronie serwera (w pamięci operacyjnej) bez konieczności ciągłej synchronizacji ciasteczek czy korzystania z bazy danych. Automatyczna synchronizacja dwóch powyższych zapewnia pełną swobodę oprogramowywania nowych funkcjonalności.

Dragonfly
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?