48 godzin

W ciągu najbliższych 48 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu warsztatów projektowych, podczas których będziemy mogli wzajemnie lepiej się poznać, lepiej zrozumieć Twoje potrzeby biznesowe i przedstawić nasz model współpracy.

Bez opłat i bez zobowiązań

Pierwsze spotkanie jest kompletnie bezpłatne i niezobowiązujące. Podczas wspólnych warsztatów projektowych przygotujemy się do wstępnej analizy projektu, na podstawie której dostarczymy kompletną ofertę.

Umowa poufności (NDA)

Jeżeli chcesz podpisać umowę poufności przed przesłaniem briefu po prostu przejdź tutaj.

Warto wiedzieć!

Przeczytaj jaką wybrać metodologię rozwoju oprogramowania która spełni Twoje oczekiwania oraz sprawdź jak pracujemy. To wszystko może pomóc Ci lepiej nas poznać i zrozumieć cały proces powstawania oprogramowania. Więcej o etapach realizacji projektu można przeczytać tutaj.

Wyceńmy Twój projekt!

Dołączając zarys projektu pamiętaj, że im więcej szczegółów otrzymamy tym lepiej będziemy mogli przygotować się do warsztatów projektowych i zaadresować Twoje potrzeby.
Dziękujemy. Twój projekt został wysłany do wyceny. Wrócimy do Ciebie w ciągu 24 godzin. Coś poszło nie tak, spróbuj proszę ponownie!

© 2023 aveneo