aveneo Software House -

Tworzenie aplikacji internetowych, mobilnych i rozwiązań w chmurze | .NET & React

aveneo software house

W aveneo software house tworzymy oprogramowanie dostosowane do Twojego biznesu


Jeżeli Twoja firma jest wyjątkowa, a przepływ procesów unikalny i nie można osiągnąć idealnych rezultatów za pomocą istniejącego na rynku oprogramowania, to dobrze trafiłeś. Z naszym software house napiszemy oprogramowanie dopasowane do DNA Twojej firmy.

Przejrzystość i zrozumienie w naszych projektach

Zapewniamy naszym klientom całkowitą przejrzystość i pełną kontrolę nad projektem dzięki prostemu i zrozumiałemu procesowi developmentu, dedykowanym kanałom komunikacyjnym oraz ciągłemu dostępowi do raportów i zasobów.

Zaufanie

Oferujemy klientom 30-dniowy okres próbny, Proof of Concept oraz pełne zaangażowanie w projekcie, co stanowi fundament sukcesu naszego rozwiązania i biznesu naszych klientów, dodatkowo oferując umowy wsparcia z krótkimi czasami reakcji.

Bezpieczeństwo jako priorytet w naszym software house

Wspólne bezpieczeństwo opiera się na umowie poufności, polityce bezpieczeństwa, oraz regularnych backupach, zapewniając klientom ochronę danych i długoterminową współpracę.

Wysoka jakość i dedykowane rozwiązania

Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań poprzez rygorystyczne standardy, zaawansowany proces pracy z kodem oraz zastosowanie metodyki zwinnej, umożliwiając szybkie dostosowanie do zmian projektowych.

Nasza oferta


Aplikacje internetowe

Nasze zaawansowane rozwiązania aplikacji internetowych łączą w sobie innowacyjność, doświadczenie i głęboką wiedzę techniczną, aby przekształcić Twoją wizję w funkcjonalne i wydajne narzędzie biznesowe. Tworzymy intuicyjne interfejsy użytkownika, które gwarantują Twoim klientom doskonałe wrażenia, a jednocześnie zapewniamy skalowalność i bezpieczeństwo danych, co stanowi fundament stabilnego rozwoju Twojej firmy.

Rozwiązania dedykowane

Jako doświadczone Software House oferujemy unikatowe oprogramowanie dostosowane do Twojej działalności. Nie ma dwóch identycznych firm, dlatego nasze rozwiązania dedykowane są tworzone specjalnie dla Ciebie. Wspólnie analizujemy potrzeby i cele biznesowe, aby dostarczyć produkt, które będzie doskonale współgrał z Twoją działalnością.

Aplikacje mobilne

Nasze rozwiązania PWA zapewniają pełnię funkcjonalności i doskonałe wrażenia użytkownika bez konieczności instalowania aplikacji ze sklepów aplikacji. Dzięki swojej progresywnej naturze, PWA automatycznie dostosowują się do różnych urządzeń i przeglądarek, co oznacza, że ​​Twoi użytkownicy mogą korzystać z nich zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych.

Korzyści ze współpracy z nami


aveneo.SDK

W Software House posiadamy własne SDK, które znacząco upraszcza i przyśpiesza proces rozwoju oprogramowania. Dowiedz się więcej.

Kompleksowa obsługa

Prowadzimy projekty od pomysłu i analizy wymagań po implementację, wdrożenie i wsparcie. Sprawdź jak to robimy.

Współpraca

Dbamy o to aby model współpracy był dopasowany do Ciebie i specyfiki jego biznesu. Dowiedz się wszystkiego o agile i waterfall.

Nasi klienci mówią o nas


Case study


Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?