aveneo Software House -

Tworzenie aplikacji internetowych, mobilnych i rozwiązań w chmurze | .NET & React

aveneo software house

Tworzenie oprogramowania dostosowanego do Twojego biznesu


Jeżeli Twoja firma jest wyjątkowa, a przepływ procesów unikalny i nie można osiągnąć idealnych rezultatów za pomocą istniejącego na rynku oprogramowania, to dobrze trafiłeś. W aveneo Software House napiszemy oprogramowanie dopasowane do DNA Twojej firmy.

Przejrzystość i zrozumienie w naszych projektach

Zapewniamy naszym klientom całkowitą przejrzystość i pełną kontrolę nad projektem dzięki prostemu i zrozumiałemu procesowi developmentu, dedykowanym kanałom komunikacyjnym oraz ciągłemu dostępowi do raportów i zasobów.

Zaufanie

Oferujemy klientom 30-dniowy okres próbny, Proof of Concept oraz pełne zaangażowanie w projekcie, co stanowi fundament sukcesu naszego rozwiązania i biznesu naszych klientów, dodatkowo oferując umowy wsparcia z krótkimi czasami reakcji.

Bezpieczeństwo jako priorytet w Software House

Wspólne bezpieczeństwo opiera się na umowie poufności, polityce bezpieczeństwa, oraz regularnych backupach, zapewniając klientom ochronę danych i długoterminową współpracę.

Wysoka jakość i dedykowane rozwiązania

Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań poprzez rygorystyczne standardy, zaawansowany proces pracy z kodem oraz zastosowanie metodyki zwinnej, umożliwiając szybkie dostosowanie do zmian projektowych.

Nasza oferta


Aplikacje internetowe

Nasze zaawansowane rozwiązania aplikacji internetowych łączą w sobie innowacyjność, doświadczenie i głęboką wiedzę techniczną, aby przekształcić Twoją wizję w funkcjonalne i wydajne narzędzie biznesowe. Tworzymy intuicyjne interfejsy użytkownika, które gwarantują Twoim klientom doskonałe wrażenia, a jednocześnie zapewniamy skalowalność i bezpieczeństwo danych, co stanowi fundament stabilnego rozwoju Twojej firmy.

Rozwiązania dedykowane

Jako doświadczone Software House oferujemy unikatowe oprogramowanie dostosowane do Twojej działalności. Nie ma dwóch identycznych firm, dlatego nasze rozwiązania dedykowane są tworzone specjalnie dla Ciebie. Wspólnie analizujemy potrzeby i cele biznesowe, aby dostarczyć produkt, które będzie doskonale współgrał z Twoją działalnością.

Aplikacje mobilne

Nasze rozwiązania PWA zapewniają pełnię funkcjonalności i doskonałe wrażenia użytkownika bez konieczności instalowania aplikacji ze sklepów aplikacji. Dzięki swojej progresywnej naturze, PWA automatycznie dostosowują się do różnych urządzeń i przeglądarek, co oznacza, że ​​Twoi użytkownicy mogą korzystać z nich zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych.

Korzyści ze współpracy z nami


aveneo.SDK

W Software House posiadamy własne SDK, które znacząco upraszcza i przyśpiesza proces rozwoju oprogramowania. Dowiedz się więcej.

Kompleksowa obsługa

Prowadzimy projekty od pomysłu i analizy wymagań po implementację, wdrożenie i wsparcie. Sprawdź jak to robimy.

Współpraca

Dbamy o to aby model współpracy był dopasowany do Ciebie i specyfiki jego biznesu. Dowiedz się wszystkiego o agile i waterfall.

Nasi klienci mówią o nas


Case study


Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?
 • Czy znając wyłącznie potrzebę lub problem do zaadresowania przez oprogramowanie, jesteście w stanie pomóc?

  Naszym nadrzędnym celem jest nie tyle dostarczanie oprogramowania, co realne adresowanie potrzeb i rozwiązywanie problemów naszych klientów. Zanim zaczniemy wspólnie tworzyć wizję funkcjonalności oprogramowania przeprowadzimy głęboką analizę, którą ujawnimy potrzeby. Następnie ułożymy je według priorytetów na podstawie wartości biznesowych. Będziemy również szukali ścieżek do optymalizacji działania Twoich procesów biznesowych, nie tylko z perspektywy samego oprogramowania.

 • Obawiam się problemów przy tworzeniu oprogramowania wynikających z mojego braku merytorycznej wiedzy o tym procesie. Czy słusznie?

  Kluczową wartością we współpracy z klientami nieposiadającymi wiedzy technologicznej jest dla nas przybliżenie ich do technologii tak bardzo, jak to tylko możliwe. Dlatego poświęcamy dużo czasu i uwagi starannemu tłumaczeniu każdego etapu procesu powstawania oprogramowania. Służymy również doradztwem tak, aby podejmowane decyzje projektowe były w pełni świadome i podejmowane na podstawie zrozumiałych wartości.

 • Nie wiem jak zarządzać budżetem na stworzenie oprogramowania. Co robić?

  Wielu klientów boi się ujawnienia budżetu na wczesnej fazie projektu sądząc, że wpłynie to negatywnie na wycenę projektu. To najczęstszy błąd i przyczyna frustracji w procesie tworzenia oprogramowania. Realne zdefiniowanie budżetu pozwala spojrzeć na potrzeby funkcjonalne z wielu perspektyw. Posiadając świadomość ograniczonego budżetu możemy szukać rozwiązań bardziej ekonomicznych, które być może nie będą w pełni satysfakcjonujące, ale na tym etapie zaadresują potrzeby i będą wystarczające. Wraz ze wzrostem wartości biznesowej całego przedsięwzięcia obszary te mogą zostać rozwinięte, jednak nie musi się to wydarzyć od razu. Istnieje kilka sprawdzonych rozwiązań pozwalających na kontrolowany sposób zarządzania budżetem - przedstawimy je i pomożemy w tym zadaniu jak tylko się poznamy.

 • Czy rozwój oprogramowania w metodologii zwinnej nie spowoduje opóźnień, rozmycia się celów i zwiększenia kosztów?

  To jedna z najczęstszych obaw, jaka pojawia się na wczesnym etapie rozmów o realizacji nowego projektu. W skrócie: nie. Zwinne podejście do projektu nie wyklucza postawienia sobie jasnych celów i punktów na osi czasu, które mają zostać osiągnięte. Natomiast częste i małe iteracje projektowe pozwalają szybciej otrzymać pożądane funkcjonalności przy zmniejszonym budżecie. Połączenie lean developmentu z ciągłą walidacją wymagań i założeń idealnie weryfikuje wcześniejszą analizę potrzeb. De facto analiza postępuje wraz z rozwojem projektu i w sposób naturalny optymalizuje jego zakres ograniczając zbędne kroki.

 • Skąd mam wiedzieć, czy podołacie technologicznie pracując nad moim projektem?

  Jeżeli nasze portfolio nie jest wystarczającym argumentem chętnie przeprowadzimy prezentację możliwości technologicznych i porozmawiamy o wyzwaniach, które napotkaliśmy przez lata pracy nad innymi projektami i sposobu, w jaki znaleźliśmy rozwiązania problemów, które pozornie były nierozwiązywalne.

 • Jak powinna wyglądać nasza komunikacja w trakcie trwania projektu?

  W komunikacji z klientami stawiamy przede wszystkim na szczerość, otwartość i transparentność. Pozwala to uniknąć niedopowiedzeń przy jednoczesnym budowaniu trwałego, obustronnego zaufania.

 • W jaki sposób możemy zarządzać harmonogramem projektu, aby nie rozciągał się w czasie?

  Na każdy projekt patrzymy w dwóch skalach - mikro i makro. W skali makro określamy kamienie milowe dotyczące modułów i obszarów funkcjonalnych, które chcemy osiągnąć w konkretnej kolejności i punktach na osi czasu projektu. W skali mikro zarządzamy zadaniami w iteracjach nie dłuższych niż 2 tygodnie, przez co w pełni panujemy nad etapem realizacji i możemy dynamicznie reagować, na pojawiające się zagrożenia przez np. zwiększenie wewnętrznego zasobu.

 • Co, jeżeli moi użytkownicy nie będą chcieli korzystać ze stworzonego wspólnie oprogramowania, lub będą robili to niezgodnie z założeniami?

  Wdrożenie nie jest ostatnim etapem cyklu rozwoju oprogramowania w aveneo. Pomagamy w szkoleniach i treningach użytkowników. Jesteśmy do tego najlepszym partnerem, ponieważ znamy wszystkie założenia projektowe i pełną mechanikę dostarczonego rozwiązania. Da to gwarancję satysfakcji i zrozumienia rozwiązania, a przy okazji pozwoli zebrać wnioski od użytkowników dotyczące potencjalnych optymalizacji i nowych funkcjonalności.

 • W jaki sposób pogodzić wiele różnych ról użytkowników oprogramowania, aby nie powstawały wewnętrzne sprzeczności?

  W przypadku dużych projektów trudno jest zebrać wszystkich interesariuszy na każdym spotkaniu. Pojawiające się oczekiwania różnych działów, które wzajemnie się wykluczają, są rzeczą zupełnie naturalną. Naszą rolą jest zebrać wszystkie potrzeby i zaprojektować takie rozwiązanie, które uwzględni wszystkie procesy biznesowe, a te stojące w wzajemnej opozycji pogodzi w spójną i logiczną całość.

 • Mam poważne obawy, czy projekt ostatecznie się powiedzie. Jak sobie z tym radzić?

  To zupełnie normalne! Każda inwestycja niesie pewne ryzyko. W zależności od źródła obaw należy wdrożyć dodatkowy poziom zabezpieczeń. Z naszej strony postaramy się znaleźć takie narzędzia, które pozwolą pozbyć się stresu i zagwarantują sukces projektu. Przykładowo jeżeli obawy dotyczą zakresu funkcjonalnego sugerujemy wskazanie najbardziej wartościowych funkcjonalności i zbudowanie małego wycinka oprogramowania, a następnie walidację założeń i sprawdzenie w realnym środowisku, czy rozwiązanie jest satysfakcjonujące.