Efektywne Zarządzanie Transportem i Logistyką z Microsoft Dynamics NAV

Efektywne narzędzia dla spedytorów i kierowców umożliwiające śledzenie zleceń, frachtów oraz pojazdów, przy minimalnych kosztach transmisji danych i pełnej integracji z systemem serwerowym

Microsoft Dynamics NAV

TransIT

(transport i logistyka)

Panel spedytora został przygotowany jako podstawowe narzędzie pracy dla spedytorów, dostarczając szereg rozwiązań pozwalających na zarządzanie zleceniami, frachtami, środkami transportu czy kierowcami. Dodatkowo pozwala na bieżąco śledzić przesyłki i pojazdy, a także wysyła do nich dyspozycje. Aplikacja na urządzenia mobilne to podstawowe narzędzie pracy dla kierowców, którzy z jej poziomu zarządzają frachtem, przesyłają aktualną pozycję swojego pojazdu i odbierają kolejne zlecenia.

Do komunikacji urządzenia mobilnego został przygotowany specjalny protokół, pozwalający na przesyłanie minimalnej ilości danych, aby zapewnić minimalizację kosztów podczas korzystania z pakietowej transmisji danych w roamingu. Całość uzupełniają usługi działające po stronie serwera, zapewniające powiadomienia i wymianę danych w czasie rzeczywistym.

net-pocket
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?