Zintegrowane Rozwiązanie Biznesowe do zarządzania Produktami i przepływam biznesowym

Efektywne narzędzia umożliwiające śledzenie zmian produktów i ich cen, zarządzanie dokumentami, oraz tworzenie dowolnych przepływów biznesowych przy pełnej integracji z systemami dostawców.

Orachard

Taurus

(B2B & Repozytorium plików)

Przed realizacją projektu Taurus postawiono nam trzy główne cele: zintegrowanie wielu systemów dostarczających informacje o produktach, dostarczenie narzędzia pozwalającego na łatwe dodawanie i modyfikowanie przepływów biznesowych oraz utworzenie centralnego systemu do przechowywania dokumentów. Dostarczone rozwiązanie pozwala na wygodną obsługę produktów pochodzących od różnych dostawców, oraz szybki import i aktualizację cen w oparciu o dedykowane integracje z systemami zewnętrznymi. Panel zarządzania przepływami pozwala na zarządzanie akcjami i wyzwalanie ich pod wpływem określonych działań.

Wyszukiwarki, filtry i dynamicznie doładowujące się elementy, zapewniają użytkownikom wygodę i efektywność w pracy. Projekt Taurus to kompleksowe rozwiązanie programistyczne oparte na technologii ASP.NET MVC, wykorzystujące jQuery, MSSQL oraz Kendo UI, zbudowane na bazie platformy Orchard. Zaawansowany mechanizm obsługi uprawnień pozwala na elastyczne dostosowywanie dostępu do danych i funkcjonalności, co przekłada się na większą kontrolę nad systemem.

taurus
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?