Rewolucja cashbacku: Jak zbudowaliśmy platformę, która zmienia zasady gry

Biznes,Software house • 12.12.2023 • 7 minut

Wstęp


W dobie wszechobecnego e-commerce platformy cashback stają się coraz popularniejszym sposobem na oszczędzanie podczas zakupów online. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie jako poznański software house stworzyliśmy czołową, polską platformę cashback, która oferuje szereg korzyści dla użytkowników.

Geneza i założenia


Pomysł na platformę cashback narodził się z potrzeby stworzenia narzędzia, które ułatwi konsumentom oszczędzanie na zakupach online. Naszym celem było zbudowanie platformy intuicyjnej, przejrzystej i bogatej w funkcje, oferującej jednocześnie atrakcyjne stawki zwrotów.

Innowacyjne rozwiązania


Platforma oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają ją na tle konkurencji:

  • Uniwersalny system cashbacku: Użytkownicy mogą korzystać z cashbacku na różnych urządzeniach i platformach zakupowych, bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.
  • Szeroki wybór sklepów: Platforma współpracuje z setkami sklepów internetowych z różnych branż, co zapewnia użytkownikom szeroki wachlarz możliwości.
  • Atrakcyjne stawki zwrotów: Platforma oferuje konkurencyjne stawki zwrotów, często wyższe niż u innych operatorów.
  • Szybkie wypłaty: Zwroty są realizowane błyskawicznie, a użytkownicy mają do nich dostęp w dowolnym momencie.
  • Program partnerski: Platforma oferuje rozbudowany program partnerski, umożliwiając użytkownikom zarabianie na polecaniu platformy innym osobom.

Wyzwania technologiczne


Stworzenie platformy cashback wiązało się z szeregiem wyzwań technologicznych, m.in.:

  • Integracja z różnymi sklepami: Platforma musiała zostać zintegrowana z systemami setek sklepów internetowych, co wymagało dużego nakładu pracy programistycznej.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa: Platforma musi zapewniać bezpieczeństwo danych użytkowników i chronić ich przed oszustwami.
  • Skalowalność: Platforma musi być gotowa na obsługę dużego ruchu i rosnącej liczby użytkowników.

Sukces i dalszy rozwój


Platforma odniosła ogromny sukces, zyskując tysiące użytkowników w krótkim czasie. Platforma stale się rozwija, oferując nowe funkcje i ulepszając istniejące rozwiązania.

Podsumowanie


Stworzona przez aveneo software house platforma cashback to przykład innowacyjnego rozwiązania, które zmienia zasady gry na rynku. Platforma oferuje użytkownikom szereg korzyści, a jej sukces jest dowodem na to, że odpowiada na realne potrzeby konsumentów.

O autorze

Milena jest odpowiedzialna nie tylko za opiekę nad kluczowymi klientami firmy, ale przede wszystkim za nawiązywanie nowych relacji biznesowych naszego software house. Z zaangażowaniem dba również o potrzeby wewnętrzne, zapewniając niezakłócony proces biznesowy. Dzięki jej pracy aveneo jest silnym i stabilnym software house.

Milena
Business manager & developer
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?