Programiści po godzinach, czyli słów kilka o naszych firmowych wyjściach

Inne • 01.03.2024 • 5 minut

Wstęp


Jako aveneo software house wiemy, że równowaga między pracą a życiem prywatnym jest kluczowa dla szczęścia i produktywności wszystkich pracowników. Dlatego też regularnie organizujemy firmowe wyjścia i spotkania integracyjne, które pozwalają nam budować silne relacje i tworzyć atmosferę wzajemnego wsparcia.

Escape room - wyzwanie dla umysłu i ducha


Jedną z naszych ulubionych form rozrywki są zdecydowanie escape roomy. Odwiedziliśmy praktycznie wszystkie najlepsze pokoje zagadek w Poznaniu. Wymagają one od nas współpracy, logicznego myślenia i kreatywności, aby wspólnie wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. To świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności i utrwalania zdolności do pracy w zespole.

GoKarty - adrenalina i zdrowa rywalizacja


Czasami preferujemy bardziej aktywne formy spędzania wolnego czasu i wtedy organizujemy wyścigi na torze. Wyjazdy na gokarty to doskonała okazja do rozładowania stresu, poczucia adrenaliny i zdrowej rywalizacji w odpowiednich warunkach.

Wspólne posiłki - czas na pogawędki i relaks

Niezależnie od wybranej formy rozrywki - zawsze kończymy wyjście pysznym jedzeniem. Spotykamy się przy wspólnym stole: to czas na żarty, pogawędki o wszystkim, bliższe poznanie się i budowanie przyjacielskich relacji. Temat jedzenia jest dla nas bardzo ważny, dlatego też co tydzień od wielu, wielu lat piątek jest u nas dniem pizzy!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, która pokazuje urywki z kilku naszych firmowych wyjść:


O autorze

Milena jest odpowiedzialna nie tylko za opiekę nad kluczowymi klientami firmy, ale przede wszystkim za nawiązywanie nowych relacji biznesowych naszego software house. Z zaangażowaniem dba również o potrzeby wewnętrzne, zapewniając niezakłócony proces biznesowy. Dzięki jej pracy aveneo jest silnym i stabilnym software house.

Milena
Business manager & developer
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?