aveneo od kuchni, czyli wielka przeprowadzka

Inne • 20.11.2022 • 5 minut

Wstęp


Jako software house nie zwalniamy tempa! Ciągle się rozwijamy, poszerzamy zespół i tworzymy nowe, innowacyjne i dedykowane oprogramowanie. W związku z tym pod koniec 2020 roku postanowiliśmy przenieść się do nowego, większego i bardziej inspirującego biura. Nasze poprzednie biuro było przytulne i spędziliśmy w nim wiele lat. Jednak zespół rósł i potrzebowaliśmy zmiany. Atmosfera była świetna, ale powoli brakowało nam przestrzeni do swobodnej pracy i kreatywnych spotkań.

Kolejny rozdział


Nowe biuro to skok na wyższy poziom. Położone jest w dogodnej lokalizacji w Poznaniu, z parkingiem, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Oferuje nam sporo przestrzeni i nowoczesnych rozwiązań. Jednak przeprowadzka to nie tylko zmiana adresu. To również inwestycja w przyszłość firmy. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się komfortowo. Zupełnie nową przestrzeń zaprojektowaliśmy z myślą o funkcjonalności i komforcie. Jasne kolory, ogromne biurka i mnóstwo roślin tworzą inspirujące środowisko sprzyjające kreatywnej pracy.

Nowe biuro = nowe możliwości.


Mamy teraz więcej miejsca na organizację szkoleń, warsztatów i spotkań z klientami. Stworzyliśmy również idealne miejsce do integracji zespołu i budowania pozytywnych relacji. Także jeśli szukasz pracy w nowoczesnej i rozwijającej się firmie, w której panuje przyjazna atmosfera i dba się o komfort pracowników, koniecznie skontaktuj się z nami! W aveneo software house czekają na Ciebie ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju i praca z najlepszymi w branży.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która pokazuje, jak krok po kroku tworzyliśmy nasze nowe biuro:


O autorze

Milena jest odpowiedzialna nie tylko za opiekę nad kluczowymi klientami firmy, ale przede wszystkim za nawiązywanie nowych relacji biznesowych naszego software house. Z zaangażowaniem dba również o potrzeby wewnętrzne, zapewniając niezakłócony proces biznesowy. Dzięki jej pracy aveneo jest silnym i stabilnym software house.

Milena
Business manager & developer
Jesteś gotowy, żeby porozmawiać o swoim projekcie?